Cloud Market

TP-Link TL-SL1218P-16-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+

385.00 GEL
გადასახადი შედის. მიწოდება გამოითვლება შეკვეთის დროს.
Საწყობში
  • უფასო მიწოდება-თბილისის მაშტაბით
  • ყველა პროდუქციას აქვს გარანტია
  • საქართველოს ბანკის ონლაინ განვადება

სპეციფიკაცია

აპარატურის მახასიათებლები
ინტერფეისი • 16× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 პორტები
• 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 პორტები
• 1× Combo Gigabit SFP სლოტი
ქსელური მედია • 10BASE-T: UTP კატეგორია 3, 4, 5 კაბელი (მაქსიმუმ 100 მ)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (მაქსიმუმ 100 მ)
• 100BASE-TX: UTP კატეგორია 5, 5e კაბელი (მაქსიმუმ 100 მ)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (მაქსიმუმ 100 მ)
• 1000BASE-T: UTP კატეგორია 5, 5e, 6 ან მეტი კაბელი (მაქსიმუმ 100 მ)
• EIA/TIA-568 100Ω STP (მაქსიმუმ 100 მ)
• 1000BASE-X MMF, SMF
ვენტილატორის რაოდენობა 2 ფანი
ფიზიკური უსაფრთხოების საკეტი დიახ
კვების წყარო 100–240V AC, 50/60 Hz
PoE+ პორტები (RJ45) • სტანდარტი: 802.3at/802.3af თავსებადი
• PoE პორტები: პორტები 1–16
• PoE სიმძლავრის ბიუჯეტი: 150 W
ზომები ( W x D x H) 17.3 × 7.1 × 1.7 დუიმი
(440 × 180 × 44 მმ)
ენერგიის მაქსიმალური მოხმარება • 12,7 W (არ არის დაკავშირებული კვების მოწყობილობა)
• 172,8 W (150W სიმძლავრის მოწყობილობებით დაკავშირებული)
მაქსიმალური სითბოს გაფრქვევა • 43,3 BTU/სთ (არ არის დაკავშირებული კვების მოწყობილობა)
• 589,3 BTU/სთ (150 ვტ სიმძლავრის მოწყობილობებით დაკავშირებული)
ᲨᲔᲡᲠᲣᲚᲔᲑᲐ
გადართვის სიმძლავრე 7.2 გბ/წმ
პაკეტის გადაგზავნის სიჩქარე 5.36 Mpps
MAC მისამართების ცხრილი 8K
Jumbo Frame 10 KB
პროგრამული მახასიათებლები
დამატებითი ფუნქციები • თავსებადია IEEE 802.3at/af თავსებადი PD-ებთან
• გაფართოების რეჟიმი (250 მ-მდე PoE კვების წყარო და მონაცემთა გადაცემა)
• პრიორიტეტული რეჟიმი
• იზოლაციის რეჟიმი
• Mac მისამართის ავტომატური სწავლება და ავტომატური დაბერება
• IEEE802.3x ნაკადის კონტროლი
გადაცემის მეთოდი Store-and-Forward
სხვები
სერთიფიკატი CE, FCC, RoHS
პაკეტის შიგთავსი • TL-SL1218P
• დენის კაბელი
• ინსტალაციის გზამკვლევი
• ორი სამონტაჟო სამაგრი
გარემო • ოპერაციული ტემპერატურა: 0–50 °C (32–122 °F)
• შენახვის ტემპერატურა: -40–70 °C (-40–158 °F)
• საოპერაციო ტენიანობა: 10–90% RH არაკონდენსირებადი
• შენახვის ტენიანობა: 5–90% RH არაკონდენსირებადი

მიწოდების პირობები

1.თბილისში მიწოდება ხდება იმავე ან მომდევნო სამუშაო დღეს.

2.საქართველოს მაშტაბით, შეკვეთის მიღებას მინიმუმ 1 მაქსიმუმ 3 სამუშაო დღე სჭირდება. მიწოდების თანხა გამოითვლება შეკვეთის გაფორმებისას.

ანგარიშწორება

1. საბანკო ბარათით გადახდა

2.საბანკო გადარიცხვა