Cloud Market

TP-Link TL-SL2428P-JetStream 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch with 24-Port PoE+

695.00 GEL 655.95 GEL ფასდაკლება
გადასახადი შედის. მიწოდება გამოითვლება შეკვეთის დროს.
Საწყობში
  • უფასო მიწოდება-თბილისის მაშტაბით
  • ყველა პროდუქციას აქვს გარანტია
  • საქართველოს ბანკის ონლაინ განვადება

სპეციფიკაცია

აპარატურის მახასიათებლები
სტანდარტები და პროტოკოლები IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.801d, IEEE 802.3z 2.1q, IEEE 802.1x , IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
ინტერფეისი 24 10/100 Mbps RJ45 პორტი
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000 Mbps RJ45 პორტი
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 კომბინირებული გიგაბიტი SFP სლოტი
ქსელის მედია 10BASE-T: UTP კატეგორია 3, 4, 5 კაბელი (მაქსიმუმ 100 მ)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP კატეგორია 5, 5e ან მეტი კაბელი
(მაქსიმუმ 100 მ)
1000BASE-X: MMF, SMF
ვენტილატორის რაოდენობა 2
ფიზიკური უსაფრთხოების საკეტი დიახ
PoE ბიუჯეტი 250 W
ზომები ( W x D x H ) 17.3 x 7.1 x 1.7 in.
(440 x 180 x 44 მმ)
სამონტაჟო თაროზე დასამონტაჟებელი
მაქსიმალური ენერგომოხმარება 18,8 W (220 V / 50 Hz PD არ არის დაკავშირებული)
286,7 W (220 V / 50 Hz 250 W PD დაკავშირებული)
მაქსიმალური სითბოს გაფრქვევა 64.1 BTU/სთ (PD არ არის დაკავშირებული)
977.6 BTU/h (220 V / 50 Hz 250 W PD დაკავშირებული)
ᲨᲔᲡᲠᲣᲚᲔᲑᲐ
გადართვის სიმძლავრე 12.8 Gbps
პაკეტის გადაგზავნის სიჩქარე 9.5 Mpps
MAC მისამართების ცხრილი 8K
Jumbo Frame 9216 ბაიტი

მიწოდების პირობები

1.თბილისში მიწოდება ხდება იმავე ან მომდევნო სამუშაო დღეს.

2.საქართველოს მაშტაბით, შეკვეთის მიღებას მინიმუმ 1 მაქსიმუმ 3 სამუშაო დღე სჭირდება. მიწოდების თანხა გამოითვლება შეკვეთის გაფორმებისას.

ანგარიშწორება

1. საბანკო ბარათით გადახდა

2.საბანკო გადარიცხვა